Kotva
Aktuality

Aktuality


Vážení rodiče a studenti,

v případě, že se nemůžete přihlásit k systému BAKALÁŘI, kontaktujte, prosím, Ing. Petra Dvořáčka na email: petr.dvoracek@bossmb.cz

 

Přístupové údaje pro rodiče:

O údaje může žádat pouze rodič ze svého emailu. V žádosti uveďte jméno a příjmení rodiče, jméno a příjmení žáka, třídu žáka. Přístupové údaje budou odeslány na email rodiče

Přístupové údaje pro žáka:

O údaje žádá žák ze svého emailu. V žádosti uveďte jméno a příjmení žáka, třídu žáka. Přístupové údaje budou odeslány na email žáka.

================================================================

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve školním roce 2021/22 se bude konat

v sobotu 22. 01. 2022 od 8.00 do 12.00 hod. 

 

Můžete si prohlédnout obě budovy naší školy.

Ve Viničné ulici 463 jsou učebny odborného výcviku oborů Kadeřník a Kosmetické služby. Všichni zájemci o studium uvidí ukázky různých činností a dle svého zájmu se mohou nechat učesat nebo nalíčit.

V Železné ulici 107 naleznete učebny teoretických předmětů všech oborů. Zájemci o studium si učebny mohou prohlédnout, seznámit se s obsahem studia a dalšími aktivitami školy.

Rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy.

 

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci je třeba, abyste při vstupu do budovy školy měli ochranu úst (respirátor), použili dezinfekční prostředek na ruce a předložili doklad o očkování (aplikace Tečka), negativní PCR test (ne starší než 72 hod.), Ag test (ne starší než 24 hod.) nebo doklad o prodělané nemoci Covid 19 (ne starší než 180 dnů).

Hygienická opatření ve Dnech otevřených dveří se budou řídit aktuálními nařízeními MZ.
================================================================
 

Prosinec - měsíc dobrých skutků

V rámci projektu Hrdá škola byl prosinec vyhlášen jako měsíc dobrých skutků. Naši žáci navštívili různé instituce s dárky a přáními, aby udělali radost osamělým nebo nemocným lidem. Kadeřníci I.K předali drobné dárky a přání dobrovolnickému centru v Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi, potěší tak pacienty, kteří stráví vánoční svátky na nemocničním lůžku nebo v domácí péči. Druháci nakupili školní výbavu pro holčičku z dětského domova. Maturanti 1. ročníku zase potěšili stařenky v Domově seniorů v Jičíně a druháci lidi bez domova, kteří žijí v azylovém domě Naděje v Mladé Boleslavi a ještě matky a děti žijící v azylovém domě v Čejetičkách. Hezké je, že i když se původně jednalo o jednorázovou akci, většina tříd navázala dlouhodobou spolupráci. Další třídy mají své dobré skutky naplánované ještě do příštích dní.

================================================================

 

Baristický kurz

Ve dnech 09.12. – 10.12. 2021 se v budově praktické výuky ve Viničné ulici rozvoněla káva. Žáci z tříd 1.PMP, 2.PMP a 4. PPH, zde absolvovali dvoudenní baristický kurz. V úvodu se dozvěděli od lektora baristických kurzů Tomáše Zahradila zajímavosti o způsobu pěstování a pražení kávy i oblastech světa, kde se pěstuje. Další, ještě zajímavější část kurzu, byla zaměřena na praktickou přípravu kávy. Žáci si tak mohli vyzkoušet práci na profesionálních strojích a naučit se základy přípravy espressa i cappuccina. V závěru baristického kurzu absolvovali  vědomostní test, který všichni zvládli a obdrželi certifikát.

Více fotografí ve Fotogalerii 2021/2022.

================================================================

 

Ve čtvrtek 09. 12. 2021 u nás probíhal Den otevřených dveří. Prodloužili jsme si mikulášskou atmosféru, a tak zájemce o studium vítali a provázeli Mikuláš, čert a anděl z řad žáků školy. Návštěvníky zajímal chod školy, výukové prostory i vybavení. Prohlédnout si mohli jak učebny pro teoretickou výuku, tak salóny pro praktickou výuku oboru Kadeřník a Kosmetické služby. Žáci představili jednotlivé obory a odpovídali na zvídavé otázky o výuce, o praxi i o pedagogickém sboru.. Rodiče i jejich ratolesti odcházeli spokojeni, ocenili příjemnou atmosféru a výřečnost žáků, jelikož dostali odpovědi na všechny dotazy.

================================================================

 

Mikulášská nadílka v Azylovém domě pro matky s dětmi

Dne 06.12 2021 žáci třídy II.PMP potěšili děti v azylovém domě pro matky s dětmi v Mladé Boleslavi – Čejeticích mikulášskou nadílkou. Mikuláš, anděl i čert rozdávali těm nejmenším dětem sladkou odměnu, aby se jim tak zpříjemnila doba čekání na Ježíška. Na závěr si všichni společně zazpívali koledu, která navodila tu pravou vánoční atmosféru. Více fotografií ve Fotogalerii 2021/2022.

================================================================

 

Mikuláš, čertík a anděl, žáci oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, navštívili děti v Mateřské škole Laurinka.

================================================================

 

Žáci II. ročníku oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika se zapojili aktivně do vzdělávacího programu pro mateřské školy v DDM Ekocentrum Zahrada Mladá Boleslav.

================================================================

 

ŠKOLNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE

Naši žáci se ve světe rozhodně neztratí. Prokázali to ve školním kole olympiády v anglickém jazyce, která proběhla dne 25.11.2021. Úroveň písemného i ústního projevu byla velmi vysoká, rozdíly byly minimální. Na prvních pozicích se umístili žáci čtvrtého ročníku - Daniel Kubart, Tereza Pánková a Jakub Holec, kteří si své jazykové dovednosti prověřili a posílili na zahraniční stáži v Turecku. Všichni tři budou naši školu reprezentovat v meziškolním kole olympiády, a to na sesterské škole v Praze - Řepích. Držíme jim palce. Další foto ve Fotogalerii 2021/2022.

================================================================

 

„Movie night“. To bylo ústředním tématem stužkovacího večírku tříd IV.KOS a IV.PPH. Salonek se hemžil postavami z filmů a pohádek. U jednoho stolu si povídali farář s pirátem z Karabiku a víla Zvonilka. O zábavu se postarali klaun a šašek, na život a zdraví dohlížela zdravotní sestra. Aby vše šlapalo, to si vzaly na triko Mavis a sestra v akci. Setkání bylo velmi zdařilé a všichni si to užili. Zmiňované ale i další postavičky si můžete prohlédnout ve fotogalerii 2021/2022.

================================================================

 

BURZY ŠKOL V ŘÍJNU A LISTOPADU 2021 - NYMBURK, MLADÁ BOLESLAV, SEMILY A MĚLNÍK  

VELETRH ŠKOL v NYMBURKU SE KONAL 14. 10. 2021 v prostorách SOŠ a SOU Nymburk. 

Tradiční přehlídka středních škol byla určena vycházejícím žákům ZŠ, jejich rodičům a dalším zájemcům. Věříme, že i žáci naší školy přispěli ke zdárnému průběhu veletrhu a poradili žákům ZŠ s výběrem vhodné školy.

 

POVĚZ MI, KAM NA STŘEDNÍ

Parlament mládeže Mladá Boleslav pořádal v Mladé Boleslavi burzu středních škol s názvem "Pověz mi, kam na střední?", která se konala dne 26. 10. 2021 v Pluhárně, v areálu Průmyslové školy v Mladé Boleslavi. Pozvány byly deváté ročníky všech mladoboleslavských základních škol. Žáci ZŠ se seznámili s možnostmi studia na SŠ v regionu Mladá Boleslav.

 

26. ROČNÍK BURZY STŘEDNÍCH ŠKOL V Kulturním Centru Golf Semily p.o.

Tradiční burza SŠ a pracovních příležitostí se konala dne 9. 11. 2021. V místě byly prezentovány jednotlivé střední školy a jejich obory.

 

VELETH ŠKOL VZDĚLÁVÁNÍ 2021, Masarykův kulturní dům Mělník

Pozvány byly ZŠ a SŠ z okresů Mělník, Mladá Boleslav, Praha východ a okolí. I zde žáci naší školy prezentovali obory vzdělávání, které nabízíme  pro školní rok 2022/2023.

================================================================

 

DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ

Ve středu dne 10. listopadu 2021 se naše škola zúčastnila v rámci projektu Hrdá škola DNE ŠÍLENÝCH ÚČESŮ. 

Žáci i učitelé popustili svou fantazii a vymysleli co nejoriginálnější účesy, které zaručeně každého pobavily. Originalitu účesů můžete posoudit ve Fotogalerii 2021/2022.

================================================================

 

BÍLÁ PASTELKA

Dne 12.10.2021 se uskutečnila celorepubliková charitativní akce Bílá pastelka. Jedná se o sbírku, kterou organizuje Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, zapsaný spolek (SONS ČR, z. s.). SONS ČR byla založena v roce 1996 a je spolkem hájícím práva a zájmy nevidomých a zrakově postižených osob v ČR. Do sbírky se zapojili i  žáci a zaměstnanci naší školy, jednak výpomocí při prodeji bílých pastelek a jednak finančním příspěvkem.

================================================================

 

ODPADIÁDA

Témata o odpadech, odpadovém hospodářství již delší dobu rezonují i v naší společnosti. Společnost Omnis Olomouc, a.s. pořádá na toto téma aktivity pro žáky základních škol v různých městech České republiky. 05.10.2021 proběhla v parku Výstaviště v Mladé Boleslavi akce Odpadiáda. Pro žáky byla připravena stanoviště s různými úkoly. Na organizaci Odpadiády participovali i žáci naší školy.

================================================================

 

CENTRUM PRO INTEGRACI CIZINCŮ hledá DOBROVOLNÍKY pro doučování dětí cizinců a pro mentoring 

info zde (Velikost: neznámá)

================================================================

NABÍDKA PEDAGOGICKÉ PRAXE

Jsme organizace Veselá věda, která už řadu let nabízí kroužky a tábory po celé ČR se zaměřením na přírodní vědy. Kroužek je určen pro 1. stupeň a probíhá přímo na školách. Rádi bychom Vašim studentům nabídli možnost se zapojit jako lektor těchto kroužků

 

V okolí Vaší školy máme několik kroužků přímo v Mladé Boleslavi ale i v  Mnichově Hradišti, Bělé pod Bezdězem a dalších městech.

Jedná se o pravidelnou činnost v průběhu školního roku, kroužky začínají v říjnu. Lektoři jsou pod odborným vedením, získávají od nás proškolení a veškeré vybavení. Potvrzení o praxi je samozřejmostí. Lektoři musí být plnoletí.

Odměna za lektorování kroužku začíná na 175 Kč za hodinu a může být až 250 Kč za hodinu.

Info plakát zde (Velikost: neznámá) 

================================================================

 

NABÍDKA BRIGÁDY 

Rádi bychom pro Vaše studenty nabídli možnost brígády u nás v Rodinném centru Koupák.

Jedná se o dozor v naší miniškolce Koupák v odpoledních hodinách. Pondělí - středa od 15.00 - 18:00. Brigáda je vhodná pro Vaše studenty,  kteří se zaměřují na předškolní a mimoškolní pedagogiku.

 

Denisa Cielecká

Rodinné centrum Koupák

Kollárova 261, MB

e-mail: info@koupak-mb.cz

================================================================

 

ADAPTAČNÍ KURZ 2021 - ČESKÝ KRUMLOV

Od neděle 05.09.2021 do čtvrtka 09.09.2021 jsou žáci prvních ročníků v Českém Krumlově na adaptačním kurzu. Pedagogové objednali krásné počasí a připravili bohatý program, jehož cílem je stmelení kolektivu třídy a třídního učitele, poznání nových kamarádů a získání nových zážitků. 

Více fotografií ve Fotogalerii 2021/2022.

========================================================

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ  pro školní rok 2021/2022 - 2. kolo přijímacího řízení 

obor KOSMETICKÉ SLUŽBY, kód 69-41-L/01

evidenční čísla přijatých žáků – 11121, 11221;

 

obor PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA, kód 75-31-M/01

evidenční čísla přijatých žáků – 22621, 22721, 22821, 22921, 23021, 23121, 23221, 23321, 23421, 23521, 23621, 23721, 23821;

 

obor KADEŘNÍK, kód 69-51-H/01

evidenční čísla přijatých žáků – 42821, 42921, 43021, 43121, 43221;

 

obor PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA, kód 75-31-M/01 (1leté denní studium)

evidenční čísla přijatých žáků – 61121, 61221, 61321, 61421, 61521;

 

Zápisový lístek odevzdejte do 17. 6. 2021. Uchazeč podáním zápisového lístku potvrzuje svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole.

Smlouvu o výuce lze podepsat při odevzdání zápisového lístku nebo kdykoliv po odevzdání zápisového lístku do 25. 6. 2021. Termín podpisu smlouvy si sjednejte na tel. čísle 326 321 872 v sekretariátu školy. S podpisem smlouvy je třeba též zaplatit školné.

 

V Mladé Boleslavi, dne 3. 6. 2021

=====================================================================

 

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ pro školní rok 2021/2022

obor KOSMETICKÉ SLUŽBY, kód 69-41-L/01

evidenční čísla přijatých žáků – 10121, 10221, 10321, 10421, 10521, 10621, 10821, 10921;

evidenční čísla nepřijatých žáků – 10721, 11021,

 

obor PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA, kód 75-31-M/01

evidenční čísla přijatých žáků – 20121, 20221, 20321, 20421, 20521, 20621, 20721, 20821, 20921, 21021, 21221, 21321, 21421, 21521, 21621, 21721, 21821, 21921, 22021, 22121, 22221, 22321, 22421, 22521;

evidenční čísla nepřijatých žáků – 21120;

 

obor HOTELNICTVÍ, kód 65-42-M/01

evidenční čísla nepřijatých žáků – 30121, 30221, 30321;

 

obor KADEŘNÍK, kód 69-51-H/01

evidenční čísla přijatých žáků – 40121, 40221, 40321, 40421, 40521, 40621, 40721, 40821, 40921, 41021, 41121, 41221, 41321, 41421, 41521, 41621, 41721, 41821, 41921, 42021, 42121, 42221, 42321, 42421, 42521, 42621, 42721;

 

Zápisový lístek odevzdejte do 2. 6. 2021. Uchazeč podáním zápisového lístku potvrzuje svůj úmysl vzdělávat se v dané střední škole.

Smlouvu o výuce lze podepsat při odevzdání zápisového lístku nebo kdykoliv po odevzdání zápisového lístku do 11. 6. 2021. Termín podpisu smlouvy si sjednejte na tel. čísle 326 321 872 v sekretariátu školy. S podpisem smlouvy je třeba též zaplatit školné.

 

V Mladé Boleslavi, dne 19. 5. 2021

==========================================================================

 

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 1. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - POMATURITNÍ STUDIA

Jednoleté pomaturitní studium v denní formě

Přijatí uchazeči (podle registračních čísel) - 60121 - 61021

Nepřijatí uchazeči - 0

 

Jednoleté pomaturitní studium v kombinované formě

Přijatí uchazeči (podle registračních čísel) - 70121 - 75621

Nepřijatí uchazeči (podle registračních čísel) - 75721 - 77121

 

Dvouleté pomaturitní studium v kombinované formě

Přijatí uchazeči (podle registračních čísel) - 80121 - 83921 a 84121 - 85721

Nepřijatí uchazeči (podle registračních čísel) - 85821 - 810021

==========================================================================

 

PODPORA duševního zdraví v době distančního vzdělávání

Užitečné odkazy:
- HZS ČR, Virtuální asistenční centrum: www.tvhasici.cz

- ČOSIV, Uvolnění psychosomatického neklidu: http://bit.ly/3l4VUps

- ČOSIV, Plakáty pro rozvoj emočních dovedností: http://bit.ly/3vhRFvB

- Centrum LOCIKA, Autoregulace: http://centrumlocika.cz/assets/user/Autoregulace.jpg

- Centrum LOCIKA, Pomoc pro děti ohrožené domácím násilím: http://bit.ly/3t9S6WW

- Český mindfulness institut, Tipy na každý den: http://bit.ly/30A09zS

- Go Noodle, Wake Up: https://bit.ly/3qJmmq4

==========================================================================

 

Seznámení s kosmetikou FOR LIFE pro 1. ročníky oboru KOSMETICKÉ SLUŽBY

Dne 1. 10. 2020 se konalo ve školním kosmetickém salónu seznámení s firmou FOR LIFE a jejími přípravky, s kterými budou žákyně pracovat na odborném výcviku.

==========================================================================

 

OCENĚNÍ Mladoboleslavský Ámos

Dne 23. 09. 2020 se v mimořádném termínu konalo předávání ocenění mladoboleslavským pedagogům Mladoboleslavský Ámos v historické budově Magistrátu statutárního města Mladá Boleslav. Vzhledem k epidemiologické situaci v zemi byla tato slavnost o poznání kratší, bez přítomnosti blízkých a přátel a bez doprovodného programu.

Hlasováním žáků na jaře letošního roku byla z naší školy nominována učitelka Bc. Zuzana Myšíková, která své ocenění převzala z rukou představitelů města a Škody Auto.

Srdečně blahopřejeme!

 

Další foto viz ve FOTOGALERII 2020/2021

==========================================================================

 

ADAPTAČNÍ DEN ŽÁKŮ PRVNÍCH ROČNÍKŮ

Dne 03. 09. 2020 žáci prvních ročníků absolvovali jednodenní adaptační výlet zaměřený na  historii města Mladé Boleslavi. Žáci tak měli možnost seznámit se nejen s městem, ve kterém budou studovat na střední škole, ale i se svými spolužáky a třídními učiteli.

 

 

Další foto viz ve FOTOGALERII 2020/21

==========================================================================

 

AKCE, KTERÝCH JSME SE ZÚČASTNILI

Černá kavárna

Žáci 1. a 2. ročníku oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika se začátkem března zúčastnili programu v Domě dětí a mládeže Na Výstavišti. Zde navštívili také "Černou kavárnu". Vlastní prožitky uplatní ve výuce předmětu Speciální pedagogika.

 

Fotografie ve fotogalerii 2019/2020

Přednáška pro obor Kosmetické služby

Přednáška s prezentací profesionálních lymfodrenážních přístrojů Ballancer se uskutečnila dne 26. 2. 2020 v kosmetickém salonu naší školy. Žáci se seznámili s nejnovějšími produkty, které lze využít pro profesionální ošetření do wellness, masážních salonů, kosmetických salonů, klinik estetické péče nebo do sportovních klubů.

 

Veletrh škol VZDĚLÁVÁNÍ 2020

Ve dnech 20. - 22. 2. 2020 se konal Veletrh škol VZDĚLÁVÁNÍ 2020 pořádaný na Výstavišti v Lysé nad Labem jako aktivita projektu IKAP. Každá škola měla k dispozici stánek se základním vybavením. Školy připravily krátké prezentace oborů, které se v nich vyučují.

Byla vyhlášena Soutěž o nejlepší prezentaci školy a oboru, jež byla hodnocena porotou složenou ze zástupců firem, KHK a KÚ. Naše škola, Boleslavská soukromá střední škola a základní škola, s.r.o.,, se umístila na krásném 5. místě z 20 zúčastněných škol. Děkujeme žákům oborů Předškolní a mimoškolní pedagogika, Kosmetické služby, Hotelnictví a turismus a Kadeřník za vzornou reprezentaci školy.

 

Foto z veletrhu VZDĚLÁVÁNÍ 2020 naleznete ve fotogalerii 2019/2020

 

Meziškolní soutěž v anglickém jazyce

Ve středu 29. 1. 2020 se konala soutěž v anglickém jazyce mezi žáky Boleslavské soukromé střední školy a základní školy, s.r.o., a Pražské taneční konzervatoře a střední odborné školy, s.r.o. Soutěže se celkem zúčastnilo osm žáků, kteří prokazovali znalosti jak z oblasti písemné, tak ústní i poslechové.

První tři místa obsadili:

1. David Mačalík (Obchodní akademie Praha)

2. Jakub Holec (obor Hotelnictví, Boleslavská soukromá SŠ a ZŠ)

3. Daniel Kubart (obor hotelnictví, Boleslavská soukromá SŠ a ZŠ)

 

Všem žákům děkujeme za účast.

Foto naleznete ve fotogalerii 2019/2020

 

MATURITNÍ PLES 18. 1. 2020

viz Fotogalerie 2019/2020

 

 

Návštěva Černé kavárny

Jak se cítí lidé, kteří jsou nevidomí, si vyzkoušeli žáci třídy I.LD.

Dne 15.01. 2020 se v DDM Mladá Boleslav  konala akce s názvem Černá kavárna. Žáci naší školy měli možnost zahrát si hry upravené pro nevidomé, zkusit si orientaci v prostoru a vžít se tak do situací, které musí každodenně překonávat nevidomý člověk. Na závěr žáci absolvovali pohoštění v Černé kavárně, kde současně probíhala beseda s nevidomou osobou. 
   

 

Občerstvení návštěvníkům vernisáže

Dne 16.01. 2020 se konala v kaktusovém skleníku Ekocentra Zahrada DDM Mladá Boleslav vernisáž výstavy fotografií Davida Kozáka s názvem "Z očí do očí". Žáci studijního oboru Hotelnictví připravili pro návštěvníky vernisáže občerstvení a zajišťovali během akce obsluhu u nabídkového stolu.

 

 

 

Adventní zájezd

Dne 12. 12. 2019 naše škola pořádala adventní zájezd do Drážďan. Součástí programu byla prohlídka historické části města a návštěva tradičních adventních trhů.

Více ve fotogalerii 2019/2020

 


 

Mikuláš v MŠ Laurinka

Žáci II. ročníku obor Předškolní a mimoškolní pedagogika se zhostili svých rolí v Mateřské škole Laurinka na výbornou. Více fotografií ve fotogalerii

 

Soutěž v anglickém jazyce

  1. Dne 28. 11. 2019 se na naší škole konala soutěž v anglickém jazyce, jíž se zúčastnilo 10 žáků. Soutěžící museli prokázat znalosti jak z oblasti písemné, tak ústní i poslechové. Na prvních třech místech se umístili tito žáci:
  2. 1. místo - Daniel Kubart, obor Hotelnictví
  3. 2. místo - Natálie Horáková, obor Kosmetické služby
  4. 3. místo - Vendula Fabianová a Anežka Tichá, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika
  5.  

______________________________________________________________________
Žákyně III. ročníku, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, se zúčastnily charitativní akce "Bílá pastelka".

BOLESLAVSKÝ MAJÁLES 5/2019 dne 7. 5. 2019 foto viz Fotogalerie 2018/2019

DEN ŘEMESEL V ZŠ KOSMONOSY dne 10. 5. 2019 foto viz Fotogalerie 2018/2019

_____________________________________________________
DIVADELNÍ  PŘEDSTAVENÍ

Žákyně Boleslavské soukromé střední školy a základní školy, s.r.o. -  obor "Předškolní a mimoškolní pedagogika" udělaly radost  dětem z Mateřské školy Laurinka Mladá Boleslav. Nacvičily pohádku pod vedením pí učitelky Kučerové, kterou předvedly za velikého zájmu malých diváků.

Příští týden se mohou na pohádku těšit děti i z dalších mateřských škol v Mladé Boleslavi, například ve speciální mateřské škole.

___________________________________________________________________________________

Nový školní sbor

Na vědomost se dává, že pan učitel z hor, rozhodl se založiti nový školní sbor. Pokud zpívat neumíte, nebo snad strach máte, přijďte taky, na nějaký nástroj si zahráte.
Kultura ve škole vzkvétá. Vrcholí přípravy na maturitní ples a končící ročníky vymýšlí, jak tuto událost co nejvíce ozvláštnit. Vedle toho byl v říjnu založen nový školní sbor, který funguje pod vedením Bc. Štěpána Růžičky, DiS.
První setkání proběhlo 17. 10. 2018, sešlo se sice jen několik párů studentů, ale věříme, že účast ještě naroste. Ve školním sboru chceme především rozvíjet hudební schopnosti účastníků a podporovat jejich kreativitu. Zároveň má sbor sloužit k širšímu pochopení hudebních žánrů a rozvoji předpokladů studentů pro veřejné vystupování.
Přesné termíny následujících setkání jsou ještě v jednání a závisí na časových možnostech nových zájemců, neváhejte proto kontaktovat výše jmenovaného „sbormistra“ školního sboru pro bližší informace. První vystoupení školního sboru je očekáváno v předvánočním čase, tak sledujte naše stránky, ať vám nic neunikne.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Gratulujeme! - foto ve Fotogalerii 2017/2018

13. 4. 2018 se v Lysé nad Labem konal 18. ročnik soutěže AVANTGARDA 2018 na téma „ První republika“. Z 22 soutěžících žáků z různých škol Středočeského kraje jsme získali první dvě místa.

Poděkování též patří vyučující odborného výcviku Jitce Šoltýsové, která jim pomáhala s přípravou, ale především rodičům, kteří své děti podporují v profesním rozvoji.
_________________________________________________________________________________

Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.